مقالات

محافظ تشک رویا

محافظ تشک رویا

محافظ تشک رویا از ورود آب و حشرات موزی به داخل تشک جلوگیری میکند و محافظ تشک رویا را میتوان به راحتی در ماشین لباسشویی شستشو داد.

آیا از محافظ تشک رویا برای تشک های خود استفاده میکنید؟

رویه تشک ها قابل شستشو نیست لازم است که از محافظ تشک استفاده شود .مزایای محافظ تشک رویا چیست و چرا به آن نیاز داریم؟ضد آب بودن محافظ تشک رویا باعث وارد نشدن آب و رطوبت و تعرق بدن و پوست های سر و بدن به داخل تشک می شود.محافظ تشک رویا محصولی از برند تشک رویا میباشد.

جلوگیری از گرمای بیش از حد بعضی تشکها درحین خواب و دیوار دار بودن روکش محافظ که موجب جمع نشدن محافظ تشک رویا در زیر بدن درحین خواب می شود از مزایای محافظ تشک رویا میباشد.

roya/mattress/cover

محافظ تشک رویا

محافظ تشک رویا عمر تشک را تا 30 درصد افزایش میدهد.

استفاده از الیاف سیلیکون با قابلیت جذب بالای آب و رطوبت از مزایای این محصول میباشد.از آنجایی که رویه تشک طبی قابل شستشو نیست، به راحتی میتوان از محافظ تشک رویا استفاده کرد و در مواقع لزوم آن را شستشو داد.

محافظ تشک

محافظ تشک برای تشک های تختخواب

محافظ تشک رویا با پارچه ای ضدحساسیت

هر فردی به طور متوسط یک میلیون سلول پوستی را از بدن خود دفع میکند و حدود نیم الی یک لیتر عرق میکند.حتی زمانی که حرکتی نداشته باشد.  پارچه محافظ تشک رویا ضدحساسیت و ضدعرق میباشد.

به علت داشتن مواد نانو در زیر  محافظ تشک رویا ، از ورود عرق به داخل تشک جلوگیری میشود. در نتیجه تشک بوی بدی رو به خودش نمیگیرد و عمر تشک طبی تا 30 درصد افزایش پیدا میکند.در رامش خواب میتوانید انواع تشک رویال و تشک خوشخواب را هم تهیه کنید.

محافظ تشک رویا

محافظ تشک رویا

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *